Állás

Webáruházi munkatársat keresünk

Online webáruházunk csapatába keressük új kollégánkat!
Nettó 200 ezer Ft fizetéssel.
Ha fiatalos, pörgős vagy, jól vág az eszed és fontos számodra a változatos munka, olvass tovább!

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Feladataid lesznek:

  • Telefonon és weboldalon beérkező rendelések feldolgozása

  • Megrendelt termékek összekészítése, becsomagolása

  • Csomagok összekészítése, futárral való kapcsolattartás

  • Termék ismeret elsajátítása (Lézer, 3D nyomtatók, CNC, Ipari-automatizálás területén)

  • Vásárlói igények felmérése, műszaki tanácsadás

  • Termék leírások ellenőrzése

  • Alapszintű szerviz feladatok ellátása (hiba lehetséges okának megállapítása)

  • Webáruház készlet figyelése

  • Szükség esetén, számlázás (nem elsődleges feladat)

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett középfokú iskolai végzettség

  • Gépészeti, elektronikai ismeretek

  • Angol nyelv ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Tudd képviselni a cég érdekeit.

  • Jó szervezési és problémamegoldó készség: nem akadályokban gondolkodsz, hanem mindig van ötleted, hogyan lehet valamit jobban, gyorsabban és logikusabban megoldani

  • Nem ijedsz meg attól sem, ha neked kell megmozgatnod néhány csomagot és rugalmasan tudsz alkalmazkodni váratlan, ismeretlen feladatokhoz is.

  • Vásárlóinkat és érdeklődőink telefonjait és e-mailjeit kedvesen és udvariasan fogadod, érthetően és világosan megválaszolod a kérdéseiket. Igyekszel megoldani a problémájukat és egyedi igényeiket.

  • Szükség esetén értékesíteni is képes vagy érdeklődőink számára.

Amit kínálunk:

  • Cégünk folyamatosan fejlődik, bővül, nálunk a tehetséges, fejlődni vágyó emberek megtalálhatják a személyes fejlődés lehetőségét.

  • Nálunk fiatalos és nagyon családias a légkör, figyelünk a munkára és mindig elvégezzük az előttünk álló feladatokat, de emellett jut időnk a vidámságra, jókedvre.

  • Ha fontos számodra a megbecsülés, amelyet a munkád és hozzáállásod alapján megérdemelsz, nálunk megtalálod!